Bitcoin Cash Price Prediction: BCH/USD Action Turns Bearish; Can the $220 Support Hold?

Analiza cen BCH – 5 października

Jest prawdopodobne, że Bitcoin Cash będzie kontynuował tendencję spadkową, jak pokazuje wskaźnik techniczny.

Rynek BCH/USD
Poziomy kluczowe:

Poziomy oporu: $250, $260, $270

Poziomy wsparcia: 195 USD, 185 USD, 175 USD

Patrząc na wykres dzienny, BCH/USD osiągnęło szczytowy poziom 222 USD we wczesnych godzinach dnia dzisiejszego, od tego czasu cena rynkowa wykazuje trend spadkowy w obrębie kanału. Jednak za cenę, która na początku tego miesiąca nie utrzymywała się powyżej 230 dolarów, rujnuje się długoterminowy obraz techniczny monety. Tymczasem BCH/USD będzie musiał utrzymać ten poziom, aby zapobiec dalszej presji spadkowej, a najbliższe wsparcie spodziewa się monety na poziomie 200 dolarów. Po wyeliminowaniu tego poziomu, minusy mogą się zwiększyć, a następny cel będzie wspierał poziomy 195, 185 i 175 dolarów.

Gdzie jest BCH Price Going Next?

W tej chwili, Bitcoin gotówka unosi się na $219,21, ale jeszcze złamać powyżej 9-dniowych i 21-dniowych średnich kroczących. Do góry nogami, trwały ruch powyżej 225 dolarów może złagodzić początkową presję na minus i stworzyć impuls dla byków z naciskiem na przeniesienie rynku do kolejnych poziomów oporu 250 dolarów, 260 dolarów i 270 dolarów, odpowiednio. W chwili obecnej, RSI (14) może się kształtować poniżej 45 poziomu, co sugeruje, że może dojść do osłabienia dynamiki rynku.

Co więcej, zdajemy sobie sprawę, że ostatnia konsolidacja w kanale opadającym może być konieczna do działania byka. Co więcej, wsparcie utworzone między 212 a 216 USD zapewniło hermetyczną ochronę, pozwalając nabywcom skoncentrować się na poruszaniu się na północy.

W porównaniu z Immediate Edge , pod koniec ubiegłego miesiąca byki wykazywały niewielkie zaangażowanie w handel BCH. Obecnie cena rynkowa podąża za trendem spadkowym i może kontynuować obecny ruch, jeśli sprzedawcy będą wywierać większą presję na byki.

Jeśli jednak kupujący spróbują przełamać 9-dniową i 21-dniową średnią kroczącą i ewentualnie przekroczą górną granicę kanału, cena rynkowa może osiągnąć poziom oporu 0,022 BTC i wyższy. W obecnym stanie, każdy kolejny niedźwiedzi ruch może obniżyć cenę do poziomu wsparcia 0,019 BTC i poniżej, ponieważ wskaźnik RSI (14) przygotowuje się do przekroczenia poziomu poniżej 40, aby dać więcej niedźwiedzich sygnałów.